AT94K10AL-25DQI
Mfr.Part #
AT94K10AL-25DQI
Datasheet
AT94K10AL-25DQI
Description
IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 208QFP
Stock
406
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
208-BFQFP
Speed :
25 MHz
Supplier Device Package :
208-PQFP (28x28)
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V